טלפון: 1800-300-322
ישר למדביר: 054-438-60-25

הדברת עכברים בחיפה

 הדברת עכברים בחיפהעכברים הם אולי חמודים כחיות מחמד או בסרטים מצוירים, אך כאשר מדובר בעכבר שמטייל ברחבי הבית, משאיר שתן וגללי צואה על הבגדים, המצעים וכלי האוכל, זאת בכלל לא חוויה נעימה. מעבר לתחושת הגועל והחוסר נוחות שמלוות אותנו בכל פגישה עם המכרסם הזה, אלה יכולים לעיתים להעביר גם מחלות וטפילים, ורצוי לבצע הדברת עכברים מהל ככל האפשר בשביל ליהנות מסביבה נטולת מזיקים.

העכבר
העכבר הוא יונק קטן ממשפחת המכרסמים ונחשב לאחד המכרסמים הנפוצים ביותר בעולם, אותו אפשר למצוא כמעט בכל יבשת. העכבר הנפוץ ביותר הוא העכבר המצוי, ואותו ניתן למצוא בסביבות עירוניות בקרבת בני האדם. אורך עכבר מגיע בבגרותו לכ 9 ס"מ, כאשר כולו מכוסה פרווה מלבד הזנב. צבעו של העכבר נע מלבן בוהק לחום כהה, ולעיתים ניתן למצוא אף עכברים שחורים. לרוב עכברים הם צמחוניים אך יכולים לאכול הכל במידת רעב, לרבות בשר, רכיכות ואפילו גופות של עכברים אחרים. העכבר פעיל ברובו בלילה והוא בעל חושים מפותחים מאוד אשר מאפשרים לו להתחמק בקלות מטורפים או ממדבירים המבצעים הדברת עכברים.

העכבר הוא בעל קצב ריבוי אדיר, ונקבת העכבר נכנסת להיריון של עשרים יום בלבד וכל פעם ממליטה בין 5 ל 8 גורים. הגורים מתחילים להיות עצמאיים כבר בגיל חודש וחיים כ 2-3 שנים. כך שבמידה ויש פלישה של עכברים, המחליטים לקנן בסביבת המגורים שלכם, אם לא מתבצעת הדברת עכברים במהירות המרבית, יכולה הפלישה להפוך לקנה מידה אדיר ממדים.

העכברים נחשבים ליצורים סקרנים מטבעם, ולכן מסתובבים בכל פינות הבית בחיפוש אחר חללים חדשים לקנן בהם, מקורות מזון ויעדי מחסה טובים יותר. אלה גם נחשבים חדשנים ובעלי זיכרון מפותח, ויכולים בקלות להימנע מפתיונות, מלכודות ורעלים. זה למה הדברת עכברים כוללת מגוון כה רחב של שיטות ודרכים לביצוע הדברה, כאשר אלה הופכים פחות ופחות יעילים ככל שהעכבר הופך עמיד יותר.

כאשר מבחינים בסימני עכברים, כמו גללי צואה, ריחות של שתן, פגרי עכברים, רעש של מכרסמים, פסי ליכלוך על הפאנלים והמשקופים או כל סממן אחר שיכול להעיד על פלישת מכרסמים, מומלץ לקרוא למדביר במהירות המרבית ולמנוע פלישה עתידית.

 

Call Now Button