טלפון: 1800-300-322
ישר למדביר: 054-438-60-25

מדביר בחיפה

מדביר בחיפהמדביר בחיפה – אבי המדברים איש השעה שלכם

מדביר בחיפה יוכל להציל לכם את היום. עונת הקיץ מתקרבת בצעדי ענק והחום הלוהט כבר פה. מלבד הטמפרטורות שעולות כלפי מעלה, ישנם יצורים אשר חיים במעמקי האדמה וככל שהאדמה מתחממת מתקרבים יותר אליכם. בין היצורים הללו ניתן למצוא מכרסמים כגון חולדות ועכברים, תיקנים, חלזונות ואפילו יתושים חשים בעלייה הגדולה. החום שמקיף אתכם יגרום לכם להדליק את המזגן ולסגור את החלונות, אך בלי שתשימו לב תיקנים יכולים להתחיל לרוץ בין הספות שלכם. את הדרך פנימה החרקים והמכרסמים מוצאים בקלות, אך אם תרצו לעצור אותם בעצמכם אתם עלולים להיתקל בקשיים. אם תרצו עזרה, תמיד תוכלו לקרוא לכל מדביר בחיפה. אנשי המקצוע ישמחו לסייע לכם בתהליך ההדברה. השאלה הגדולה היא, איך הם עושים זאת?

מדביר בחיפה – שלבים בהדברה

הכנת החומרים

כל מדביר שיגיע אליכם הביתה, כנראה יהיה מלווה במיכל ריסוס גדול על הגב או בין הידיים. אם תרצו לרסס שטח גדול יותר, לעיתים אפילו תזכו לראות רכב עם עגלה נגררת המלאה בחומרי הדברה. חומרים אלו יש צורך להכין במיוחד ועל פי מינונים מדויקים. מצד אחד חשוב לשמור על רעילות נמוכה כדי למנוע נזק לסביבה או לבני האדם החיים בקרבת ההדברה. מן הצד השני צריך שהחומרים יהיו רעילים מספיק כדי לחסל את בעיות החרקים והמכרסמים שמסתובבים לכם בין הרגליים. אחד השלבים הקריטיים בעבודתו של מדביר הוא ההכנה הנכונה של חומרי הריסוס. טעות אחת עלולה לגרום לנזק נוראי, והכנה נכונה תספק לכם את הפתרון שחיפשתם.

ייעוץ ראשוני

המדביר שיגיע אליכם יבחן קודם כל את השטח כדי לראות איזו שיטת הדברה מתאימה למקום. אם יהיה צורך להדביר מרתף ללא חלונות ישנן שיטות הדברה מסוימות, אך אם מדבור על הדברת גינה פתוחה, כנראה ששיטות ההדברה יהיו שונות מעט. כל מקום דורש התייחסות מיוחדת המתאימה את עצמה לתנאי השטח המיוחדים. לאחר הגעת המדביר צאו איתו לסיבוב היכרות עם השטח ושמעו ממנו מהי שיטת ההדברה הטובה ביותר לשטח. לאחר החלטה משותפת תוכלו לתת למדביר להתחיל את עבודתו ולהדביר בכל פינה.   

 

Call Now Button