טלפון: 1800-300-322
ישר למדביר: 054-438-60-25

ריסוס בחיפה

ריסוס בחיפהריסוס – פנו למקצוענים

ריסוס הוא עניין אותו כדאי להשאיר למדבירים מומחים ובעלי ניסיון, ולא לנסות אותו בעצמכם בבית. בכל פרסומת למכשירי ריסוס ביתיים תוכלו לראות כיצד החומרים קוטלים חרקים במהירות ונשארים לאורך זמן, אך במציאות הכול קצת אחרת. חומרי הדברה אלו נדיפים במיוחד ועל כן אינם מחזיקים מעמד יותר מכמה ימים. אם תשתמשו בחומרים אלו אל תהיו שאננים ובדקו היטב כל הזמן האם פלשו לביתכם חרקים נוספים. עם החום העולה ומטפס לקראת הקיץ. כנראה שתמצאו בקרוב מאוד מזיקים נוספים שיהיו מעוניינים להתארח אצלכם בבית. אם תרצו לדעת איך לפתור בעיות אלו ולהשיג בית נקי מחרקים, הנה הטיפים שלנו לריסוס מושלם.

ריסוס נכון – הצעדים המתאימים

חומרים מתאימים

כאשר מדברים על ריסוס בחיפה מקצועי כדאי לדעת שמדבירים שונים משתמשים בחומרי הדברה שונים זה מזה. אם במקרה המדביר אותו אתם מעוניינים לשכור משתמש בחומרי הדברה זרחניים, אל תניחו לו להתקרב אל הבית. דאגו לסלק אותו במהירות ולדווח עליו לרשויות. חומרים אלו אסורים בריסוס על פי חוק מאז שנת 2008. אם אצל מדביר זה אין חומרי ריסוס אסורים, דאגו לבדוק עם אלו חרקים מסוגל ריסוס זה להתמודד וכיצד הוא עושה זאת.

רישיון הדברה

למדבירים מקצועיים צריך להיות רישיון הדברה המעיד על כך שהחומרים בהם הם משתמשים נמצאים תחת פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. אם למדביר אין רישיון, לא תוכלו לדעת באלו חומרים הוא משתמש, מי לימד אותו להפיק מהם את הריסוס עצמו ומה יכולות להיות תוצאותיו. הדברה על ידי מדביר לא מוסמך עלולה להסתיים באסון מאח ומדבור על חומרים רעילים היכולים לגרום נזק כבד לסביבה כולה.

הקפדה על ריסוס מקיף

אל תניחו למדביר לעזוב את ביתכם לפני שאתם מוודאים כי הוא עבר על כל הפינות ודאג לכך שהבית כולו יהיה נקי מחרקים. וודאו כי פינות התקרה מרוססות להגנה מעכבישים, דאגו כי המטבח יהיה מרוסס מנמלים וחדר האמבטיה מפני תיקנים. כמעט לכל חדר יש חרק שמאפיין אותו, ועל כן יש לדאוג לכך שכל אחד מחדרי הבית יקבל טיפול מקיף ומלא.    

  

Call Now Button